Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Biedriņa pārstāvētais Warriors papildlaikā piekāpjas Sanantonio Spurs

Latvijas basketbola izlases līdera Andra Biedriņa pārstāvētais Goldensteitas klubs Warriors NBA regulārā turnīra spēlē savā laukumā papildlaikā ar 105:110 piekāpās Sanantonio Spurs. Spēles gaitā nevienai no komandām ievērojamu pārsvaru neizdevās iegūt, bet pēdējā perioda vidū Warriors bija vadībā ar 12 punktu pārsvaru (87:75; 89:77).

Tad viesi veica 12 punktu izrāvienu un panāca neizšķirtu. Pamatlaika beigās Eliss un Džeksons vēl izvirzīja Warriors vadībā, taču, lielā mērā pateicoties argentīnieša Manu Džinobili precizitātei no soda metienu līnijas, Spurs izlīdzināja rezultātu. Pēdējais vārds piederēja laukuma saimniekiem, taču komandas kapteiņa Stīvena Džeksona metiens sekundi pirms pamatlaika beigu sirēnas bija neprecīzs.Papildlaikā iniciatīvu pārņēma Spurs spēlētāji un jau pirmajā uzbrukumā izvirzījās vadībā, ko atlikušajā papildlaika gaitā neatdeva ne reizi. Uzvarētāju sastāvā neapturams bija Spurs trio – Manu Džinobili (32 punkti), Tims Dankans (32 punkti, 15 atlēkušās bumbas) un Tonijs Pārkers (23 punkti). Pārējie viesu basketbolisti kopā guva 23 punktus. Warriors labā Stīvens Džeksons guva 33 punktus un izdarīja 11 rezultatīvas piespēles. Montas Elisa rēķinā 17 punkti, Korijam Magetem – 15. Andris Biedriņš zaudētāju sastāvā 22 minūtēs un 23 sekundēs guva 11 punktus (2p 5/7, 1p 1/2), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, pa reizei rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra pretinieku piespēli un bloķēja pretinieku metienu.Warriors 49 spēlēs guvis 15 uzvaras, kas rietumu zonā nodrošina 11.pozīciju. Spurs 47 mačos ir 33 panākumi un otrā vieta konferencē.Biedriņa pārstāvētajam klubam nākamā spēle paredzēta naktī uz ceturtdienu, kad tas Oklendā uzņems Fīniksas Suns.