Smidzinošs lietus
Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Biedriņam rezultatīvākā spēlē šosezon; Warriors komanda piekāpjas Thunder basketbolistiem

Rezultatīvāko spēli jaunajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonā pirmdien aizvadīja latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš, savukārt viņa pārstāvētā Goldensteitas Warriors komanda viesos ar 109:119 (25:26, 21:33, 27:35, 36:25) piekāpās Oklahomsitijas Thunder vienībai.

Biedriņš laukumā devās uz maiņu, nospēlējot deviņas minūtes un 54 sekundes. Šajā laikā latvietis realizēja divus no trim izpildītajiem divpunktu metieniem, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, kā arī reizi pārtvēra pretinieku piespēli, bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu un saņēma vienu personisko piezīmi.

Šajā mačā joprojām nepiedalījās Warriors pamatcentrs austrālietis Endrjū Boguts, kurš turpina atveseļošanos no potītes traumas. Savukārt komandas pamatsastāvā centra spēlētāja pozīcijā laukumā devās nigērietis Festuss Ezeli, kurš nospēlētājās 16 minūtēs guva piecus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Warriors rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Stīvens Karijs. Thunder komandas labā 30 punktus guva Rasels Vestbrūks, bet Kevina Duranta kontā 25 punkti. Warriors komanda ar šo zaudējumu pārtrauca savu divu uzvaru sēriju.

Ar piecām uzvarām desmit spēlēs Warriors komanda noslīdēja uz devīto vietu NBA Rietumu konferences kopvērtējumā. Savukārt Thunder ar astoņām uzvarām 11 mačos šajā pašā konferencē atrodas ceturtajā pozīcijā.

Pagājušās sezonas saīsinātā NBA regulārā čempionāta Rietumu konferences noslēguma kopvērtējumā Warriors ar 23 uzvarām 66 spēlēs ieņēma 13.vietu, neiekļūstot izslēgšanas spēļu turnīrā.