Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

BK Ventspils ar uzvaru pār Zemgales basketbolistiem nodrošina pirmo vietu LBL turnīrā

Latvijas Basketbola līgas līderi BK Ventspils pirmdien savā laukumā ar 97:74 (53:35) pārspēja BK Zemgale basketbolistus. Šis bija ventspilnieku 20.panākums līdzšinējās 25 spēlēs, kas viņiem garantēja pirmo vietu pamatturnīra noslēguma tabulā, automātisko ceļazīmi uz pusfinālu un laukuma priekšrocības izslēgšanas turnīrā.

Pirmā puslaika lielāko daļu laukumā ritēja līdzīga cīņa. Taču tad četru minūšu laikā mājinieki, spēlējot bez Hantera un Andersona, veica 14:0 izrāvienu un drīz vien sasniedza 20 punktu pārsvaru (51:31).Pēdējā ceturtdaļā BK Ventspils starpību vienubrīd palielināja līdz 32 punktiem (94:62).BK Zemgale neatkarīgi no šīs spēles iznākuma noslēguma tabulā ierindosies sestajā vietā un izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar trešās vietas ieguvējiem.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 20-5, Barons/O!Karte 17-9, VEF Rīga 16-9, Liepājas lauvas 17-10, BK Valmiera 16-10, BK Zemgale 9-17, BA Turība 6-21, LU 4-24.