Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

BK Ventspils sagrauj VEF Rīga un iekļūst LBL finālā

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla trešajā spēlē BK Ventspils savā laukumā pārliecinoši ar 81:63 pārspēja VEF Rīga un nodrošināja vietu turnīra finālā, informē sacensību rīkotāji.Spēli veiksmīgāk sāka laukuma saimnieki, ātri iegūstot piecu, sešu punktu pārsvaru, ko noturēja līdz pat pirmās ceturtdaļas beigām. Otrā perioda sākumā rīdzinieki uz brīdi pārtvēra iniciatīvu un pat izvirzījās vadībā, taču ceturtdaļas gaitā BK Ventspils atkal uzņēma apgriezienus un lielajā pārtraukumā devās jau ar 14 punktu handikapu.

Atlikušajā spēles daļā VEF Rīga neizdevās būtiski samazināt rezultāta starpību un BK Ventspils triumfēja ar 81:63.

Ventspilnieku sastāvā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Rolands Zaķis, bet viesu labā 21 punktu guva Jevgeņis Koļesņikovs.

Uzvara ventspilniekiem nodrošināja panākumu sērijā (3-0) un vietu LBL finālā, kur būs jātiekas ar Barons/LMT un ASK Rīga divcīņas veiksminieku. Šajā sērijā pēc divām cīņām ar 2-0 vadībā ir pašreizējā čempionvienība Barons/LMT, bet trešā spēle paredzēta trešdien plkst.19.45 Arēnā Rīga.