Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

BK Ventspils uzvar Jelgavā un iekļūst LBL čempionāta pusfinālā

Latvijas čempioni basketbola klubs Ventspils nodrošinājis vietu Latvijas basketbola līgas pusfinālā. Sestdien ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē ventspilnieki ar 109:74 (48:40) viesos pārliecinoši uzvarēja BK Zemgale komandu un sērijā līdz divām uzvarām panāca rezultātu 2:0. Pusfinālā BK Ventspils pretinieki būs VEF Rīga basketbolisti, kurus viņi pārspēja Baltijas basketbola līgas ceturtdaļfinālā (2:1).

Jau ceturtajā minūtē viesi bija panākuši 13:2 pārsvaru. Pirmajā puslaikā viņu pārsvars vairākas reizes sasniedza 15 punktu atzīmi (28:13, 44:29), taču otrās ceturtdaļas izskaņu veiksmīgāk aizvadīja jelgavnieki, starpību sadeldējot līdz 46:40.Otrajā puslaikā pārsteigumi tomēr nenotika. Pirmās piecas minūtes BK Ventspils nospēlēja 14:4, bet trešās ceturtdaļas beigās sasniedza 20 punktu pārsvaru.Otrajā pusfinālā tiksies Barons un BK Valmiera basketbolisti.