Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Blūma rezultatīvā spēle nodrošina Bilbao klubam vietu Eiropas kausa pusfinālā

Jāņa Blūma pārstāvētais Spānijas klubs Bilbao Iurbentia Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ar 76:67 (39:31) uzvarēja Horvātijas komandu KK Zadar.

Blūms kļuva par vienu no spēles varoņiem. Laukumā Latvijas basketbola valstsvienības saspēles vadītājs pavadīja 19 minūtes un guva 21 punktu, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju savā komandā. Blūms realizēja 4 no 7 divpunktu metieniem, 3 no 4 tālmetieniem, kā arī visus četrus soda metienus.

Pirmajā ceturtdaļā Bilbao klubs ieguva 24:11 pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā Horvātijas komanda gan vispirms samazināja starpību līdz diviem punktiem, bet pēdējā sekundē arī panāca neizšķirtu 53:53. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā Spānijas komanda ātri atguva nelielu pārsvaru, ko nosargāja līdz spēles beigām.

Sestdien pusfinālā Iurbentia komandas basketbolistu pretinieki būs Krievijas kluba Himki basketbolisti, kuri citā ceturtdaļfināla spēlē ar 76:73 uzvarēja Pamesas Valencia vienību.

Otrā pusfinālā tiksies Viļņas Lietuvos rytas un Vršacas Hemofarm vienības.