Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Cēsu un TTT Rīga basketbolistes ar uzvaru sākušas BSBL pusfināla turnīru

Baltijas Sieviešu basketbola līgas pusfinālturnīru ar uzvaru sākušas SK Cēsis basketbolistes, kas ar rezultātu 69:46 pieveica Berezina-RCOR no Baltkrievijas.

Kā informēja SK Cēsis klubs, spēles pirmā puse izvērtās visai samocīti, jo nekā neizdevās nodemonstrēt savu pārākumu rezultāta izteiksmē. Pirmajā ceturtdaļā tika iekrāts četru punktu pārsvars, taču līdz pārtraukumam viešņas to spēja sadeldēt (31:29).

Trešajā ceturtdaļā iniciatīvu centās uzņemties Tamera Janga, vairākas reizes izprovocējot pretinieces uz noteikumu pārkāpumu. Tas ļāva panākt 50:36 pēc trim ceturtdaļām. Pēdējā ceturtdaļā pārliecinoši tika nosargāts savs grozs, ilgāku laiku sāncensēm neļaujot gūt punktus.

Rezultatīvākā ar 22 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām bija Kristena Menna. Arī Damerai Jangai double-double – 12 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Divas bumbas līdz šādam veikumam pietrūka Ievai Tārei, kurai desmit punkti un astoņas atlēkušās bumbas.

Otrā pusfināla turnīra pirmajā spēlē TTT Rīga basketbolistes ar 85:52 pieveica Tallinas komandu BC Star/TLU.

Finālturnīram kvalificēsies pusfināla grupu pirmo divu vietu ieguvējas.