Rīgā +18 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Dončičam 33 punkti un 17 rezultatīvas piespēles Mavericks uzvarā pār Lakers

Slovēnis Luka Dončičs otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā izcēlās ar 33 punktiem un 17 rezultatīvām piespēlēm, bet viņa pārstāvētā Dalasas Mavericks vienība savā laukumā ar 127:125 (34:26, 37:35, 22:34, 34:30) pieveica Losandželosas Lakers.

Dončičam šī bija jau astotā spēle pēc kārtas ar vismaz 30 gūtiem punktiem, bet "Mavericks" izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas. Slovēņa kontā aizvadītajā spēlē arī sešas izcīnītas bumbas zem groziem, viena pārtverta piespēle un četras kļūdas.

Mājinieku sastāvā 32 punktus guva Tims Hārdavejs jaunākais, bet 26 - Dante Eksums. Kamēr Sets Karijs otrajā ceturtdaļā guva potītes savainojumu un otrajā puslaikā laukumā nedevās.

"Lakers" rindās ar 37+11 izcēlās Entonijs Deiviss, bet otrs rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Lebrons Džeimss.

Citā otrdienas mačā Fīniksas "Suns" savā laukumā ar 119:116 (25:25, 28:31, 35:31, 31:29) pārspēja Goldensteitas "Warriors" basketbolistus.

Uzvarētājiem 32 punktus guva Devins Bukers, bet pirmo maču kopš 12.novembra aizvadījušais Bredlijs Bīls izcēlās ar 16 punktiem. Vēl Jusufs Nuričs atzīmējās ar 17+13 un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles, bet 16 punktus guva Džordans Gudvins.

"Warriors" rindās 24 punktus guva Stefens Karijs, bet ar 20+11 izcēlās Brendans Podziemskis.

Vēl vienā mačā Losandželosas "Clippers" savā laukumā ar 119:99 (32:24, 38:24, 29:22, 20:29) pārliecinoši pieveica Sakramento "Kings" vienību.

Mājinieku sastāvā rezultatīvākais ar 31 punktu bija Kavai Lenards, bet pa 15 punktiem katrs guva Džeimss Hārdens un Normans Pauels. Viesiem 17 punkti Kīgana Mareja rēķinā, bet 15+10 sakrāja Domants Sabonis.

Tikmēr zaudējumu savā laukumā otrdien piedzīvoja Čikāgas "Bulls", kas ar 106:114 (25:32, 25:25, 30:35, 26:22) piekāpās Denveras "Nuggets" komandai.

Uzvarētāju rindās 25 punktus guva Redžijs Džeksons, 17 - Maikls Porters, bet komandas līderis Nikola Jokičs par nesportisku uzvedību no laukuma tika noraidīts otrajā ceturtdaļā un kopumā nepilnās 17 nospēlētajās minūtēs guva vien četrus punktus.

"Bulls" sastāvā rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Kobijs Vaits, bet 26+16 Nikolas Vučēviča kontā.