Rīgā +16 °C
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Latvijas U-19 basketbolisti trešdien piedzīvoja trešo zaudējumu trijās spēlēs pasaules čempionāta otrajā posmā. Lai gan spēles laikā čempionāta saimniekiem bija neliels pārsvars, tomēr cīņas otrajā pusē tas tika zaudēts un piedzīvots zaudējums Krievijai ar 63:73.

Pret Krieviju veiksmīgi uzsākot spēli uzbrukumā, Latvijas izlase ātri izvirzījās vadībā ar 12:2, taču trīs minūtes pēc otrās ceturtdaļas sākuma laukuma saimnieku pārsvars jau bija sarucis līdz minimumam (21:20). Trešās ceturtdaļas vidū mājinieki atkal bija priekšā ar 11 punktiem (45:34), tomēr krievi spēja cīņas gaitu vēlreiz līdzsvarot. Pēdējo ceturtdaļu uzsākuši ar sešu punktu deficītu (43:49), Krievijas basketbolisti trīs minūtes vēlāk spraigā cīņā pārņēma vadību un galotnē palielināja iegūto dažu punktu pārsvaru.

Jau pirms šīs spēles bija zināms, ka Latvijas komandai nav izredžu kvalificēties ceturtdaļfinālam. Latvieši savā grupā palika sestajā vietā. Latvijas izlase piektdien aizvadīs pirmo pusfināla spēli cīņā par 9.-12.vietu, kad plkst. 12 sacentīsies ar Kanādu.