Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Kairis: Atdevām pretiniekiem pārāk lielu pārsvaru

ASK Rīga basketbola kluba galvenais treneris Donalds Kairis zaudējumā Šauļu komandai (78:83) vivairāk vainoja nepietiekamo koncentrāciju:“Otro ceturtdaļu sākām pārāk lēni, uzreiz tika pieļautas trīs kļūdas. Pēc tam gan izdevās atspēlēties, un ceturtajā ceturtdaļā mums pavērās iespēja izvirzīties vadībā.

Tomēr iepriekš bijām atdevuši pretiniekiem pārāk lielu pārsvaru, un Šauļi ir pietiekmi laba komanda, lai šādu iespēju izmantotu.”Šiauliai komandas treneris Antans Sireika bija ļoti apmierināts par uzvaru, kam turnīra finiša taisnē ir īpaša nozīme, un gandarīts par to, ka viņa komanda nospēlējusi ļoti disciplinēti. “Svarīgākajos brīžos spēlētāji izpildīja to, kas kas bija nepieciešams. Cīnījās abas komandas, bet svarīgākajos brīžos mēs varbūt nospēlējām mazliet gudrāk nekā pretinieki.”