Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Kurucam 18 minūtes un septiņas atlēkušās bumbas Nets zaudējumā

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs sestdien aizvadīja savu pirmo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli kopš 27.novembra, taču neglāba Bruklinas Nets no zaudējuma.

Ņujorkas vienība viesos ar rezultātu 102:110 (31:38, 29:27, 23:25, 19:20) atzina Toronto Raptors pārākumu.

Kurucs laukumā pavadīja 17 minūtes un 57 sekundes, kas viņam ir sezonās otrs lielākais spēles laiks. Latviešu basketbolists viņam atvēlētajās minūtēs realizēja vienu no diviem soda metieniem, bet netrāpīja abus divus divpunktu metienus un savu vienīgo "trejaci".

Tāpat cēsnieka kontā bija septiņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, divas kļūdas un trīs piezīmes. Nets ar Kurucu laukumā iemeta par trim punktiem vairāk nekā ielaida.

Kurucs pēdējā mēneša laikā lielākoties atradies NBA G līgas komandā Longailendas Nets, šajā laikā NBA piedaloties tikai trīs spēlēs.

Bruklinas komandā ar 24 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Spensers Dinvidijs, bet 14 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Toreanam Prinsam.

NBA čempiones rindās ar 30 punktiem atzīmējās Paskāls Sjakams, 25 punkti bija Normenam Pauelam, bet 17 punkti un 15 atlēkušās bumbas - Markam Gasolam.

Zīmīgi, ka Raptors savā laukumā Atlantijas divīzijas komandām nav zaudējusi kopš 2015.gada 10.novembra, kad to Toronto pārspēja Ņujorkas Knicks ar Kristapu Porziņģi sastāvā. Raptors kopš tā laika mājās pret savas divīzijas komandām izcīnījusi 34 uzvaras pēc kārtas.

Sestdienas mačā Toronto basketbolisti iedzinējos bija tikai pirmo pusi no pirmās ceturtdaļas, bet pēc vadības pārņemšanas NBA čempioni līdz finālsvilpei vairs neatradās mīnusos.

Nets ar 13 uzvarām 25 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, kur Raptors ar 17 panākumiem 25 dueļos ir piektā.

Bruklinas basketbolisti nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad savā laukumā uzņems Filadelfijas 76ers.