Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Latvijas U-18 izlases basketbolistes piekāpjas Čehijas juniorēm

Latvijas U-18 izlases basketbolistes piedzīvojušas vēl vienu zaudējumu Slovākijā notiekošajā Eiropas čempionātā. Trešdien trešās kārtas spēlē turnīrā par 13.-16.vietu Latvijas jaunās basketbolistes ar 56:85 (15:21, 31:44, 40:68) piekāpās vienaudzēm no Čehijas.Jau pirmajā ceturtdaļā čehietes bija iekrājušas deviņu punktu pārsvaru (10:19).

Otrās ceturtdaļas sākumā latvietēm izdevās pietuvoties līdz 20:23, taču Čehijas izlase nekavējoties atbildēja ar iespaidīgu izrāvienu un panāca 38:22 vadību.Spēles gaitu Latvijas juniorēm pēc pārtraukuma lauzt neizdevās. Jau trešās trešdaļas beigās deficīts pietuvojās 30 punktu atzīmei (39:66), un atlikušajā laikā reālu izredžu atspēlēties vairs nebija.Rezultatīvākā trenera Aigara Neripa vadītās Latvijas U-18 komandas sastāvā bija Anete Kiršteine – 19 punkti. Kristiānas Štaueres kontā 10 punkti.Otrajā trešdienas spēlē par 13.-16.vietu Beļģijas juniores pārliecinoši pieveica Ungāriju 74:34. Pēc trijām kārtām Čehijai un Beļģijai ir pa divām uzvarām, Latvijai un Ungārijai pa vienai. Pēc divu apļu izspēles divas labākās komandas saglabās vietu elites grupā, bet divas vājākās nākamgad spēlēs B divīzijā.Latvijas basketbolistes nākamo spēli aizvadīs piektdien pret vienaudzēm no Beļģijas.