Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Lauvas pārspēj LU pirmajā LBL bronzas spēlē

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas sērijas par trešo vietu pirmajā mačā pirmdien _Liepājas Lauvas _ar rezultātu 97:80 (20:19, 24:19, 23:18, 30:24) savā laukumā pieveica Latvijas Universitātes (LU) vienību.

Šajā mačā Liepājas Lauvas komandai ar 27 punktiem palīdzēja Mārtiņš Kravčenko, bet 20 punktus guva Jānis Timma.

Savukārt LU vienībā ar 22 punktiem un deviņām bumbām zem groziem atzīmējās Zintis Plivda.

Kaut pirmos astoņus punktus mačā guva liepājnieki, drīz vien spēle izlīdzinājās un līdz pat pirmā puslaika izskaņai mājiniekiem bija tikai dažu punktu pārsvars. Tomēr otro spēles daļu Liepājas Lauvas uzsāka daudz sekmīgāk un trešās ceturtdaļas vidū panāca jau 59:44 savā labā. Kaut vairs palielināt savu pārsvaru viņi nespēja, arī pietuvoties, lai piedalītos cīņā par uzvaru, LU basketbolistiem neizdevās.

Sērija ilgs līdz vienas komandas trijām uzvarām. Otrā cīņa risināsies trešdien Rīgā.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.