Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

LBL turnīrā Valmiera uzvar VEF Rīga komandu, Zemgale – Ķeizarmežu

Latvijas basketbola līgas čempionāta spēlēs piektdien Valmieras komanda savā laukumā ar 67:73 (21:23, 38:37, 51:54) pārspēja VEF Rīga basketbolistus, bet Zemgale uzvzrēja Ķeizarmežu 81:75 (23:20, 41:35, 59:52)Valmieras un VEF Rīga spēle aizritēja sīvā cīņā, pārmaiņus vadībā esot abām komandām. Lielākais pārsvars, ko ieguva kāds no klubiem bija 31:24 vefiešu labā otrās ceturtdaļas vidū.

100 sekundes līdz pamatlaika beigām rīdzinieki bija vadībā 63:60, taču atlikušajā laikā punktus guva tikai mājinieki.Rezultatīvākie valmieriešu sastāvā bija Ronalds Klārks 21 p. un Ingus Bankevics 15 p. VEF Rīga labā Jevgeņijs Koļesņikovs guva 17, Rolands Freimanis 13 un Jurijs Aleksejevs 12 punktus.Zemgales basketbolisti pret Ķeizarmežu bija vadībā gandrīz visu spēli, taču tikai otrajā puslaikā spēja starpību palielināt līdz 7 – 8 punktiem. Ceturtajā ceturtdaļā viesi samazināja starpību līdz diviem punktiem (60:58), tomēr jelgavnieki atguva zaudēto pārsvaru un aizvadīja spēli līdz sestajai uzvarai turnīrā.Zemgales labā Mārtiņš Berķis guva 28 punktus un Jēkabs Rozītis 12 punktus. Pretiniekiem ar attiecīgi 14 un 12 punktiem atzīmējās Lauris Blaus un Artūrs Strēlnieks.