Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Liepājai zaudējums, Ventspilij uzvara BBL spēlēs

Baltijas Basketbola līgas kārtējās spēles sestdien dažādiem panākumiem aizvadījuši Kurzemes klubi. Liepājas lauvas Ķēdaiņos piekāpās Ernesta Kalves pārstāvētajai Nevežis vienībai 76:92 (33:48). Savukārt BK Ventspils ar 79:68 (36:33) pārspēja Norčēpingas Dolphins basketbolistus, izcīnot septīto uzvaru deviņās spēlēs.

Ķēdaiņos jau pirmajā ceturtdaļā mājinieku pārsvars sasniedza 15 punktu, bet otrajā – ar 20 punktu atzīmi (44:24). Otrajā puslaikā mazākā rezultāta starpība bija desmit punkti. Liepājniekiem šis bija septītais zaudējums līdzšinējās deviņās spēlēs BBL turnīrā.Rezultatīvākais viesu rindās bija Mareks Jurēvičus – 22 punkti. Kalve mājinieku labā guva 12 punktus.Ventspilī visa pirmā puslaika gaitā mājinieki bija vadībā, taču viņu pārsvars nepārsniedza deviņu punktu robežu (27:18). Savukārt trešās ceturtdaļas vidū pirmo reizi vadībā izvirzījās Zviedrijas klubs. Otrā puslaika vidū mājinieki sasparojās un no 45:47 panāca izšķirošo pārsvaru 65:51.Jānis Strēlnieks BK Ventspils labā guva 17 punktus.Situācija turnīrā: VEF Rīga 7-1, Nevežis 7-1, BK Ventspils 7-2, Tartu Rock 7-3, Rūdupis 5-4, Šiauliai 5-5, Kalev/Cramo 4-4, Dolphins 4-5, TTU/Kalev 3-7, Liepājas lauvas 2-7, Perlas 2-6, BK Valmiera 0-8.