Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Liepājas lauvas BBL spēlē Tartu mača galotnē zaudē Rock

Baltijas Basketbola līgas čempionātā Liepājas lauvas izbraukumā ar 60:64 piekāpās Tartu Rock. Laukuma saimnieki maču sāka ar desmit gūtiem punktiem pēc kārtas, taču liepājnieki spēja atgūties un otrās ceturtdaļas sākumā panāca izlīdzinājumu (18:18), bet tās vidū jau bija vadībā (27:22). Līdz pirmā puslaika beigām Rock basketbolisti paguva atgūt trīs punktu pārsvaru (30:27).

Trešajā ceturtdaļā igauņiem izdevās iegūt pat 12 punktu pārsvaru (36:44), bet perioda beigās Liepājai mīnus astoņi (44:52). Veiksmīgais pēdējās ceturtdaļas sākums (50:52) viesiem deva cerību atspēlēties. Lai arī mājinieki atguva nelielu pārsvaru, pēdējā pusotrā minūtē liepājnieki guva piecus punktus pēc kārtas, panākot 60:62.

Tomēr pēdējās sekundēs veiksmīgāki bija mājinieki (64:60), kuri izcīnīja pirmo uzvaru turnrā. Liepājniekiem tas bija trešais zaudējums četrās spēlēs.

Otrdien BBL Elites divīzijā paredzēta viena spēle, kurā Šiauliai uzņems BK Latvijas čempionus BK Ventspils basketbolistus.