Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

papildināta - Latvijas U-20 basketbola izlase turpinās cīņu par medaļām

Latvijas U-20 basketbola izlase sestdien piedzīvojusi zaudējumu Horvātijā notiekošā Eiropas čempionāta A grupas trešās kārtas spēlē, piekāpjoties vienaudžiem no Grieķijas – 53:82 (25:43). Ar vienu uzvaru trijās spēlēs Latvijas komanda turnīra tabulā ierindojās trešajā vietā un turpinās cīņu par medaļām.

Liktenis mačā pret grieķiem lielā mērā tika izšķirts jau pirmajā ceturtdaļā, kad latvieši deviņu minūšu laikā spēja gūt tikai septiņus punktus. Turpinājumā Grieķijas komandas pārsvars turējās 15 – 20 punktu robežās, bet pēdējās četras pamatlaika minūtes Latvijas komanda aizvadīja “sausā”,Rezultatīvākais Latvijas komandas sastāvā bija Kristers Zeidaks, kurš guva 19 punktus. Nevienam citam neizdevās gūt vismaz 10 punktu.Par spīti šim zaudējumam Latvijas jaunie basketbolisti iekļuvuši Eiropas čempionāta otrajā posmā. Tas kļuva zināms sestdien jau pēc A grupas pirmās spēles, kurā Ukrainas izlase ar 85:75 uzvarēja Čehijas komandu, sagādājot tai trešo zaudējumu. Čehi grupā palika pēdējā vietā un turpinās cīņu par palikšanu elites grupā. Savukārt Grieķijas (3-0), Ukrainas (2-1) un Latvijas (1-2) U-20 izlases spēlēs otrajā posmā, kur tiksies ar B grupas  trim labākajām vienībām. Vara Krūmiņa trenētā komanda, kas otro posmu E grupā sāks bez uzvarām, pirmdien aizvadīs spēli ar Serbiju, otrdien ar Lietuvu un trešdien ar Melnkalni. Četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.(_papildināta ar 6.rindkopu_)