Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

papildināta - TTT Rīga basketbolistes cieš sakāvi Francijā

TTT Rīga basketbolistes FIBA Eirolīgas pirmā apļa B grupas pēdējā spēlē Francijas pilsētā Lillē ar 53:71 (23:40) zaudēja ESB Metropole komandai. Rezultatīvākā rīdzinieču sastāvā ar 14 gūtiem punktiem bija Esensa Kārtere.Aizvadītajās piecās spēlēs TTT Rīga komanda izcīnījusi vienu uzvaru un saglabā niecīgas izredzes kvalificēties izslēgšanas turnīram, kurā iekļūs četras labākās komandas pēc divu apļu turnīra izspēles.

Pēc pirmā apļa rīdzinieces turnīra tabulā ieņem pēdējo sesto vietu.Pēc līdzīgi aizvadītām pirmajām astoņām minūtēm mājiniecēm izdevās straujš izrāviens, kurā noteicošais faktors bija milzīgais rīdzinieču kļūdu skaits. Trešās ceturtdaļas vidū Lilles komandas pārsvars pirmo reizi sasniedza 20 punktus (51:31).Diemžēl atlikušajā spēles laikā TTT komandai lauzt spēles gaitu neizdevās, taču pēdējās minūtēs starpība vismaz tika nedaudz samazināta.Citā B grupas spēlē Lienes Jansones pārstāvētais klubs Brno Gambrinus ar 65:68 (34:34) izbraukumā piekāpās Šopronas MKB Euroleasing basketbolistēm. Jansone 24 minūtēs guva 12 punktus (2p.4/6, 3p.1/2, 1p.1/2). Brno komandai šis bija trešais zaudējums turnīrā. Savukārt Gundara Vētras trenētā Maskavas CSKA komanda Venēcijā ar 63:66 zaudēja Umana Reyer klubam.

zxczx

Čukste: Pretinieces bija labākas visos spēles elementos

FIBA Eirolīga

ESB Metropole – TTT Rīga 71:53 (20:14, 40:23, 58:37)

TTT Rīga: Kārsone 14, Troina 11, Kitizina 7, Kubliņa 7, Brumemane 7, Burjana 6, Andersone 1, Eglīte, Jēkabsone, Krumberga

Pasečņiks piedalīsies Bucks treniņnometnē

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Milvoki "Bucks" treniņnometni aizvadīs 20 spēlētāju sastāvā, starp kuriem būs arī Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks, pirmdien pavēstī...