Rīgā +7 °C
Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

papildināta - TTT Rīga zaudē MKB Euroleasing komandai Eirolīgas spēlē

TTT Rīga kluba basketbolistes FIBA Eirolīgas turnīra B grupas pirmās kārtas spēlē ar 71:86 (23:24, 36:42, 56:57) zaudēja Ungārijas klubam MKB Euroleasing no Šopronas. Mājinieču sastāvā rezultatīvākās bija leģionāres Tatjana Troina (21 p.) un Esensa Kārsone (17 p.). Ievai Kubliņai 16 punkti un 9 atlēkušās bumbas.

Rīdzinieču pamatsastāvam (Z.Eglīte, Kārsone, Troina, Kubliņa, Kitizina) pats spēles sākums neizdevās (0:4). Tomēr nekur tālu viešņām aizbēgt neizdevās, un pirmā ceturtdaļa pagāja līdzīgā cīņā, kurā nevienai no komandām ievērojamu pārsvaru iegūt neizdevās (9:9, 16:16, 23:22). Nepatikšanas sākās otrajā ceturtdaļā, kad Ungārijas komanda krietni agresīvāk nospēlēja pie groziem, sodīja TTT basketbolistes par vairākām tehniskām kļūdām un panāca 32:23 pārsvaru. MKB ofensīva gan tika piebremzēta, un no –14 (28:42) līdz lielajam pārtraukumam rīdzinieces panāca tikai sešu punktu deficītu.Otrajā puslaikā starpība balansēja starp pieciem un 10 punktiem, līdz iespēlējās viena no TTT potenciālajām uzbrukuma līderēm Tatjana Troina, pēc kuras tālmetiena MKB pārsvars saruka līdz 50:52, bet brīdi vēlāk arī līdz minimumam (54:55). Diemžēl pārņemt vadību rīdziniecēm tā arī neizdevās. Pamazām, bet neatlaidīgi Ungārijas kluba basketbolistes ceturtajā ceturtdaļā atjaunoja iepriekšējo pārsvaru, un prognozējamā saspringtā galotne izpalika.Nākamo spēli rīdzinieces aizvadīs 22.oktobrī savā laukumā pret Gundara Vētras trenēto Maskavas CSKA, kas pirmajā spēlē ar 96:44 (49:16) sagrāva Francijas klubu ESB Lille Metropole.

Vēl vienā B grupas spēlē Brno Gambrinus basketbolistes ar Lieni Jansoni sastāvā zaudēja Umana Reyer komandai no Itālijas 68:75. Jansone 26 minūtēs guva 11 punktus un izcīnīja 5 atl.bumbas.