Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

papildināta - VEF Rīga iekļūst BBL Izaicinājuma kausa pusfinālā

VEF Rīga basketbolisti Baltijas Basketbola līgas (BBL) Izaicinājuma kausa ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 85:60 (42:25) sagrāva Tallinas TTU komandu, pārliecinoši revanšējoties par zaudējumu 75:90 pirmajā mačā.

Divu spēļu summā vefieši svinēja uzvaru 160:150 un kvalificējās Izaicinājuma kausa izcīņas finālturnīram. Viņu pretinieki pusfinālā būs Kauņas Aiščiai basketbolisti, kuri divu spēļu summā ar minimālu pārsvaru uzvarēja citu Kauņas komandu Triobet (74:71, 87:87).

VEF Rīga labā Jurijs Aleksejevs guva 23, Jevgeņijs Koļesņikovs 18 un Edgars Jeromanovs 13 punktus.

Savukārt basketbola klubam Liepājas lauvas ceturtdaļfināla barjeru pārvarēt neizdevās. Pēc zaudējuma 83:85 Viļņas Sakalai pirmajā spēlē liepājnieki sestdien piedzīvoja neveiksmi arī izbraukumā – 65:86 (35:46). Divu spēļu summā 148:171.

Raimonds Vaikulis Liepājas kluba labā guva 23 punktus.

Sakalai pretinieki Final Four turnīra pusfinālā būs Norčēpingas Dolphins basketbolisti, kuri pēc uzvaras ar 35 punktu starpību savā laukumā (102:67) atbildes mačā zaudēja Klaipēdas Neptūnas ar 34 punktiem (74:108). Turklāt pēdējos divus punktus guva pamatlaika pēdējā sekundē.

(papildināta ar svētdienas spēļu rezultātiem un pusfināla pāriem)