Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Porziņģis: Palīdzējām un uzticējāmies viens otram

Ņujorkas Knicks basketbolisti pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēles otrajā puslaikā palīdzēja un uzticējās viens otram aizsardzībā, līdz ar to varēja apstādināt pretinieku uzbrukumus, uzskata ņujorkiešu latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis.

Porziņģis pirmdien guva 25 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, palīdzot Ņujorkas Knicks mājās ar 109:95 pārspēt Detroitas Pistons vienību. Knicks otrajā puslaikā ļoti labi aizsargājās, ielaižot 36 punktus.

"Jau no otrā puslaika sākuma saslēdzāmies, spēlējām aizsardzībā kā komanda. Palīdzējām un uzticējāmies viens otram, līdz ar to varējām apstādināt viņu uzbrukumus," pēc mača teica Porziņģis.

Knicks basketbolisti šajā mačā atdeva 26 rezultatīvas piespēles.

"Daudzi no mums realizēja savus metienus, sākumā es un Karmelo Entonijs iemeta savējos. Labi pārvietojām bumbu, tur arī dabūjām tās piespēles," skaidroja Porziņģis.

Liepājnieks 15 no saviem 25 punktiem iemeta spēles pirmajā ceturtdaļā.

"Jau no paša sākuma biju koncentrējies, iemetu dažus metienus, jutos labi un tādā garā arī turpināju," atzīmēja latviešu basketbolists.

Knicks izcīnīja 28.uzvaru 74 aizvadītās spēlēs, pakāpjoties uz 12.pozīciju Austrumu konferencē, taču Ņujorkas kluba izredzes tikt izslēgšanas spēlēs joprojām ir tikai teorētiskas, un, visticamāk, tuvākajās dienās izzudīs pavisam.

No astotajā pozīcijā esošās Maiami Heat ņujorkieši atpaliek par septiņām uzvarām.