Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Valmiera uzvar, Barons/LMT zaudē BBL spēlēs

SEB Baltijas līgas spēlēs otrdien Valmieras basketbolisti ar 84:77 (41:40) uzvarēja turnīra pastarīšus Ķēdaiņu Nevežis, bet Barons/LMT Tallinā ar 65:73 (39:39) zaudēja Kalev/Cramo komandai.Spēli Valmierā laukuma saimnieki sāka ar desmit gūtiem punktiem pēc kārtas, un apmēram tāda starpība saglabājās līdz otrās ceturtdaļas vidum, kad Nevežis ar astoņiem punktiem no vietas spēja deficītu samazināt līdz 33:32 un pat uz brīdi izvirzīties vadībā (38:39).

Līdz pat ceturtās ceturtdaļas vidum spēle ritēja punkts punktā, taču tad valmieriešiem izdevās iegūt izšķirošo pārsvaru (78:70). Neprecīziem metieniem bagātā spēles galotnē mājinieki nosargāja piekto uzvaru šosezon aizvadītajās desmit spēlēs.Jānis Pozņaks Valmieras labā guva 22 punktus, Ingus Bankevics un Rinalds Sirsniņš attiecīgi 20 un 13 punktus.Tallinā veiksmīgāk aizvadīta pirmās ceturtdaļas vidusdaļa rīdziniekiem ļāva iegūt nelielu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā to izdevās palielināt līdz 10 punktiem (32:22), taču līdz puslaika beigām šī starpība tika likvidēta – 39:39.Trešās ceturtdaļas beigās mājinieki guva astoņus punktus pēc kārtas un pirms pēdējām 10 minūtēm izvirzījās vadībā ar 55:48. Atlikušajā laikā Kalev/Cramo basketbolisti iegūto pārsvaru nosargāja.Barons/LMT labā Armands Šķēle guva 15 un Kaspars Bērziņš 11 punktus.