Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

VEF Rīga un BK Ventspils cīņā būs nepieciešama piektā spēle

Latvijas basketbola līgas pusfināla ceturtajā spēlē BK Ventspils komanda savā laukumā ar 100:75 (51:36) uzvarēja VEF Rīga basketbolistus un panāca neizšķirtu sērijā 2:2.Izšķirošā piektā spēle paredzēta otrdien, 4.maijā Olimpiskajā sporta centrā Rīgā.Pirmajā ceturtdaļā laukuma saimnieki saglabāja dažu punktu pārsvaru.

Toties otrajā veica strauju izrāvienu, gūstot 12 punktus pēc kārtas. Galvenokārt ar Jureviča un pēc iepriekšējās spēles ventspilnieku trenera pamatīgi kritizētā Zaķa pūlēm BK Ventspils ceturtdaļas vidū panāca 34:19 pārsvaru, bet puslaika priekšēdējā minūtē arī pārsniedza 20 punktu atzīmi (48:27).Otrā ceturtdaļa mačā izrādījās izšķirošā. Trešajā rīdzinieki spēja pievilkt līdz –11, taču laukuma saimnieki ātri atjaunoja aptuveni 20 punktu pārsvaru. Mačam punktu ar tālmetienu pēdējā sekundē pielika Dairis Bertāns.Mājinieku labā Zaķis guva 24 un Jurevičus 23 punktus. VEF rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Tadžs Makalogs.Kā zināms, pirmie LBL finālam kvalificējās kluba Barons basketbolisti, kuri trīs reizes pēc kārtas pārspēja BK Valmiera komandu.