Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas Clippers spēlētājs Kriss Pols pēdējā izšķirošā - septītā - mača pamatlaika sekundē realizēja divpunktu metienu, tādējādi liekot nolikt pilnvaras pagājušā gada līgas čempioniem Sanantonio Spurs.

Šajā duelī Clippers savā laukumā ar 111:109 (28:30, 29:25, 22:23, 32:31) pārspēja Spurs, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-3.

Lielākais kādas komandas pārsvars šajā cīņā piederēja Spurs basketbolistiem, kuriem mača sākumā izdevās izvirzīties vadībā ar astoņiem punktiem (19:11). Tomēr viesi spēja atgūt zaudēto un atlikušās spēles trīs ceturtdaļas aizritēja punkts punktā.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas vien 8,8 sekundes, rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 109:109. Sekundi pirms ceturtā ceturkšņa beigām Clippers basketbolists realizēja divpunktu metienu, panākdams sava komandai uzvaru ar 111:109.

Tieši Pols ar 27 punktiem un sešām piespēlēm šajā cīņā bija uzvarētāju komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Rietumu konferences pusfinālā Clippers tiksies ar Hjūstonas Rockets, bet Goldensteitas Warriors spēkosies pret Memfisas Grizzlies basketbolistiem.

Savukārt Austrumu konferences pusfinālā Atlantas Hawks sacentīsies ar Vašingtonas Wizzards, bet Čikāgas Bulls mēros spēkus ar Klīvlendas Cavaliers.