Ceturtdiena, 3. oktobris
Ilizana, Elza

Warriors 0,4 sekundes pirms spēles beigām zaudē Denverā

Goldensteitas Warriors basketbolisti piedzīvojuši sāpīgu zaudējumu Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) spēlē. Warriors spēlē Denverā ar 122:123 zaudēja vietējiem Nuggets basketbolistiem.

Spēles pirmo pusi ritēja cīņa punkts punktā, taču otro puslaiku ar 9:0 izrāvienu iesāka Nuggets un panāca desmit punktu pārsvaru. Warriors atspēlējās. Līdzīgi notika arī pēdējās ceturtdaļas sākumā, un uzvaras liktenis izšķīrās tieši pēdējās sekundēs.

15 sekundes pirms beigām Monta Eliss izvirzīja vadībā Warriors ar 122:121. Tikai 0,4 sekundes bija atlikušas, taču  Eliss pārkāpa noteikumus, bet Smits no soda metienu līnijas bija precīzs abos metienus un nodrošināja Nuggets uzvaru.

Kenjons Mārtins ar gūtajiem 27 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs Nuggets vienībā. Warriors komandā labākais ar 35 punktiem bija Korijs Madžete, bet Elisa rēķinā bija 32 punkti.

Mūsu Andris Biedriņš nospēlēja vairāk nekā 17 minūtes, taču nebija iekļauts pamatsastāvā. Viņš guva četrus punktus, izcīnīja trīs bumbas zem groziem, bloķēja vienu metienu un nopelnīja četras piezīmes.

Warriors piedzīvoja 24.zaudējumu 33 spēlēs, bet Nuggets bilance ir 22 uzvaras 35 spēlēs.