Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Warriors basketbolisti cieš sagrāvi spēlē pret Fīniksas Suns

Andra Biedriņa pārstāvētais Goldensteitas Warriors klubs Nacionālās basketbola asociācijas čempionāta kārtējā spēlē ceturtdien viesos ar 88:112 zaudēja Fīniksas Suns komandai.Latviešu centrs nospēlēja tikai nepilnas 11 minūtes, guva divus punktus, realizējot vienu no pieciem divpunktu metieniem, kā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus, pārķēra divas pretinieku piespēles un nopelnīja divas piezīmes.

Spēles vidū Goldensteitas basketbolisti aizmeta garām 13 metienus pēc kārtas, ļaujot sāncenšiem gūt 20 punktus no vietas un izvirzīties vadībā 71:42. Ceturtajā ceturtdaļā Suns pārsvars sasniedza 33 punktus.Šosezon Warriors basketbolisti aizvadījuši 52 spēles un ar 23 uzvarām NBA Rietumu zonas turnīra tabulā saglabā 12.vietu.

Cita NBA čempionāta spēlē pagājušās sezonas finālistu divcīņā Losandželosas Lakers ar 92:86 uzvarēja Bostonas Celtics vienību. Bostoniešu aizsargs Rejs Allens šajā mačā kļuva par NBA visu laiku labāko trīspunktu metienu realizētāju, pirmajā ceturtdaļā gūstot 2561.tālmetienu karjerā.