Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Zvirgzdiņš: Meklēsim iespējas, lai vismaz savā laukumā uzvarētu

SK Cēsis galvenais treneris Ainārs Zvirgzdiņš pēc trešdien viesos piedzīvotā zaudējuma LSBL finālsērijas pirmajā spēlē ar TTT Rīga (65:73) atzina, ka traumu un noguruma dēļ komanda nav bijusi pietiekami gatava šai cīņai, tomēr čempionvienība nepadosies un centīsies uzvarēt nākamajā mačā Cēsīs."Apsveicu TTT ar uzvaru.

Viņām ir garš sastāvs, kas mums ir trūkums. Vainas, kas bija pirms šīs sērijas, parādījās jau pirmajā spēlē. Spēlējot divos čempionātos ir daudz traumu, nogurums. Tāpēc nebijām pietiekami gatavi šādai cīņai. Spēlētājas, kuras sezonas sākumā tika uzskatītas par mūsu līderēm (Menna, Valentiene, Tāre, Eglīte), slimību dēļ bija pavisam negatavas. Tas parasti parādās pēc pārtraukuma. Tā bija arī šoreiz. Trešajā ceturtdaļā viņu amerikānietes uzbrūkot mūs nemaz neredzēja. Mūsu spēlētājas bija lēnākas, nogurušākas. Tomēr darīsim visu, meklēsim iespējas, lai vismaz savā laukumā uzvarētu," pēc spēles komentēja Zvirgzdiņš.TTT Rīga galvenais treneris Aigars Nerips komentēja tā: "Bija jāizmanto šāda izdevība, kad pretinieces spēlē divās frontēs. Spēles sākumā viņu līderes uzspieda savu spēli, bet tad Vaita uzņēmās spēli uz sevi un zināmā mērā izšķīra uzvarētāju."