Tomēr, kā atklāja ceremonijas muzikālā noformējuma režisors, skanīgās balss īpašniece patiesībā ir kāda cita – septiņus gadus vecā Jaņa Peiji, kurai ir “apaļa seja un nelīdzeni zobi”. Viņš Pekinas radio pastāstīja, ka organizatoriem bijusi nepieciešama jauka meitene ar labu balsi. No visām pretendentēm deviņus gadus vecā Liņa bijusi labākā aktrise, bet Jaņai bijusi labākā balss. Organizatori bijuši dilemmas priekšā – galīgo lēmumu, ka “viņiem vajadzīgas abas”, pieņēmuši Ķīnas Komunistiskās partijas Politbiroja vadītāji pēc atklāšanas ceremonijas mēģinājuma apmeklējuma. Tas tika pamatots ar to, ka “valsts intereses ir pirmajā vietā,” atzina režisors. “Meitenei, kas parādās ekrānā, jābūt nevainojamai sejas izteiksmes, iekšējo sajūtu un ekpresijas ziņā.”
Liņa, kura tikusi nodēvēta par “smaidošo enģeli”, jau kļuvusi par mediju slavenību. Laikrakstam China Daily viņa atzinusi, ka jutusies “skaista” sarkanajā kleitā, bet meitenes tēvs pastāstījis, ka Liņai visā valstī jau esot savi fani. Savukārt Jaņa Peiji neesot sarūgtināta par šādu lēmumu, sakot, ka viņa bijusi apmierināta ar to, ka viņas balss skanējusi atkāšanas ceremonijas laikā.
Šis ir jau otrais “viltojuma” stāsts par atklāšanas ceremoniju. Kā jau tika ziņots, salūta raķešu radītie pēdu nospiedumi, kas šķērsoja Pekinu no dienvidiem uz ziemeļiem un ko savos TV ekrānos redzēja miljardiem skatītāju, bijuši datorgrafikas radīti brīnumi, nevis īsta uguņošana.