Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Biatloniste Līduma 27.vietā PK posma sprintā

Latvijas biatloniste Madara Līduma sestdien Esterzundā (Zviedrija) Pasaules kausa (PK) posma sacensībās 7,5 kilometru sprintā ierindojās 27. vietā.Pēc pirmās šaušanas, kurā Līduma bija precīza, viņa ieņēma devīto vietu, taču otrajā pieļāva divas kļūdas un pēc veiktajiem soda apļiem noslīdēja uz 29. vietu.

Līdz finišam Madara spēja pakāpties divas vietas augstāk. No uzvarētājas ķīnietes Čuņli Vanas Latvijas biatlona komandas līdere atpalika par minūti un 29,7 sekundēm.Gerda Krūmiņa šaušanā pieļāva trīs kļūdas un ierindojās 78. vietā, Līga Glāzere un Žanna Juškāne mēroja pa četriem soda apļiem, finišā ierindojoties attiecīgi 99. un 104. vietā 105 dalībnieču konkurencē.Ceturtdien 15 kilometru distancē Līduma ierindojās 22. vietā.Uzvarētāja Čuņli Vana pirmo reizi karjerā triumfēja PK posmā, jo līdz šim viņai nebija izdevies tikt pat labāko trijniekā. Otro vietu, atpaliekot par 1,4 sekundēm, ieņēma Tora Bergere no Norvēģijas, bet trešā bija iepriekšējās sezonas PK kopvērtējuma uzvarētāja Magdalēna Noinere no Vācijas. Visas uz goda pjedestāla tikušās biatlonistes šāva bez kļūdām.

Svētdien Esterzundā PK pirmā posma pēdējā dienā notiks sacensības iedzīšanā, kurās no Latvijas sportistiem startēs tikai Madara Līduma, kas vienīgā spēja sprintā tikt starp 60 labākajām.