Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Biatlonists Rastorgujevs izcīna pirmo punktu Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā

Andrejs Rastorgujevs, ierindojoties 40.vietā, bija veiksmīgākais no Latvijas biatlonistiem 10 kilometru sprintā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sacensībās Oberhofā (Vācija).Šaujot guļus, Rastorgujevs nesašāva vienu mērķi, bet pēc šaušanas stāvus bija spiests slēpot divus soda apļus. 40.vieta ļāva viņam nopelnīt pirmo ieskaites punktu Pasaules kausa kopvērtējumā.

Edgars Piksons šaušanā pieļāva divas kļūdas (0+2) un ierindojās 58.vietā 97 dalībnieku konkurencē, bet Pasaules kausa debitants Toms Praulītis ar trim kļūdām (3+0) palika pēdējā vietā.Par uzvarētāju kļuva Pasaules kausa kopvērtējuma līderis norvēģis Tarjejs Bū, kurš līdz ar to vēl vairāk palielinājis pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem. Viņam šī bija trešā uzvara sezonā. Otro vietu ieņēma Vācijas biatlonists Arnds Peifers (+0:16,7), trešo – čehs Mihals Šlesingrs (+0:20,7).Rastorgujevs uzvarētājam finišā zaudēja divas minūtes un 46,0 sekundes, Piksons – 3:17,4 un Praulītis – 6:39,0.Sestdien Oberhofā paredzētas sprinta sacensības dāmām, bet svētdien – sezonas pirmās sacensības ar kopēju startu, kurā startēs pa 30 labākajiem biatlonistiem pēc Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma rezultātiem.