Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Brāļiem Šiciem labas izredzes kļūt par olimpiskajiem čempioniem

Brāļi Andris un Juris Šici ir otrajā pozīcijā pēc pirmā brauciena Vankūveras olimpisko spēļu kamaniņu sacensībās divniekiem. Līderiem Volfgangam un Andreasam Lingeriem no Austrijas viņi zaudē 0,088 sekundes.

Brāļi Šici startēja kā septītie un uzrādīja lielisku starta laiku (8,25 sekundes). Trasi viņi veica nevainojami un finišēja ar tobrīd labāko rezultātu 41,420 sekundes.

Brāļi Lingeri startā bija par 0,04 sekundēm labāki, kas vēlāk atainojās arī ātrumā trases beigu daļā. Austrieši veica lielisku braucienu un finišēja ar rezultātu 41,332 sekundes.

Trešajā vietā pašreiz atrodas itāļi Oberštolcs/Grūbers, kuri gan daudz neatpaliek no brāļiem Šiciem: starpība tikai 0,107 sekundes. Arī vācieši Floršucs/Laitners un Laitners/Rešs ir turpat. Šīs ekipāžas atpaliek no Šiciem attiecīgi par 0,125 un 0,126 sekundēm.

Latvijas jaunie kamaniņu braucēji Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš trasi veica labi un finišēja ar 12.labāko rezultātu (+0,650)

Individuālajās sacensībās sportisti veic četrus braucienus divu dienu laikā. Divnieku ekipāžām medaļas tiek sadalītas vienā dienā. Izšķirošais otrais brauciens sāksies plkst. 4.30.