Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Čempioni Cēsu alus/Lekrings florbolisti titula aizstāvēšanu sāk ar uzvaru

Latvijas vīriešu florbola čempionāta finālsērijas pirmajā mačā sestdien pašreizējie čempioni Cēsu alus/Lekrings izbraukumā ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Lielvārdi. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-0 cēsnieku labā.Ar gūtiem vārtiem pirmajā un otrajā trešdaļā divu vārtu vadību viesiem dāvāja Andris Malkavs un Toms Rīsmanis, tomēr līdz otrās trešdaļas beigām 2:2 panāca Artūrs Skadiņš un Artis Savins.

Trešās trešdaļas ievadā Aivis Kusiņš vadībā izvirzīja jau mājiniekus, bet neizšķirtu četras minūtes vēlāk atkal atjaunoja Rīsmanis.Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, tāpēc sekoja pagarinājums, kura 59.sekundē panākumu cēsniekiem atnesa Ingus Laiviņš.Rīsmanis maču pabeidza ar diviem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli. Abas komandas finālā sacentās arī pērn, kad Lekrings triumfēja ar rezultātu 4-1. Finālsērijas otrais mačs svētdien notiks Cēsīs, bet pēc tam komandas spēkus samēros Valmierā.Tikmēr Latvijas sieviešu florbola čempionāta finālsērijas pirmajā mačā sestdien Kocēnu Rubene savā laukumā pārliecinoši ar 8:3 (1:1, 5:1, 2:1) uzvarēja Ķekavu. Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-0 Rubenes labā, kas finālā spēlē jau desmito gadu pēc kārtas.Pirmās trešdaļas vidū Dace Možeiko vadībā izvirzīja Ķekavu, bet līdz otrās trešdaļas ievadam mājinieces panāca 3:1 savā labā. Turpinājumā Paula Brunovska vienus vārtus atguva, bet līdz otrās trešdaļas beigām Rubene panāca 6:2 savā labā. Noslēdzošajā trešdaļā mājinieces savu pārsvaru palielināja vēl par vieniem vārtiem.Liene Adamane uzvarētāju rindās izcēlās ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, divus vārtus guva Edīte Bankava, bet vieni vārti un trīs piespēles Zeltītes Bankavas kontā.