Oficiālā versija skan sausi, atstājot neierobežotu telpu minējumiem: "Darba attiecības pārtrauktas pēc savstarpējas vienošanās."
Lai nu tā būtu, ka no pārmaiņām Dinamo būšot tikai ieguvējs (tā izteicies kluba galvenā akcionāra Itera Latvia šefs Juris Savickis). Priekškaru uz prezidenta nomaiņas iemesliem viņš nepaver. Savickim neapšaubāmi ir lielākā teikšana, tomēr viņam derētu arī atcerēties, ka ar biļešu un atribūtikas iegādi, kā arī milzīgo interesi par Dinamo par akcionāriem zināmā mērā var uzskatīt arī visus komandas līdzjutējus. Viņi tomēr ir pelnījuši zināt vairāk par "pēc savstarpējas vienošanās…"
Pirmie signāli, ka Koziola pozīcijas Dinamo nopietni saļodzījušās, pienāca jau pēc Jaungada. Mēļoja, ka kluba prezidentam atņemtas paraksta tiesības un ka naudas tērēšanai sākusies stingra uzraudzība. Par pirmā izteikuma ticamību laikam jau nebūs lemts patiesību uzzināt, toties Savicka cilvēka Zigmāra Priedes klātesamība kluba ķēka tālākajos nostūros liecināja par stigrāku kontroli.
Tomēr 22.oktobrī Priede oficiāli iekļāvās Dinamo valdes sastāvā, un "vienu kļūdiņu" Koziols ar līdzgaitniekiem jau bija pieļāvis. Proti, divu spēļu sarīkošana Helsinku priekšpilsētā Espo prasīja nesamērīgi lielus izdevumus. Vēl viens Koziola iespējamais klupšanas akmens - Savicka kritizēšana par skandālu pēc pēdējās spēles.
Koziola atbrīvošana būs vērtējama ar plusa zīmi tajā gadījumā, ja nākamsezon kluba budžets jūtami uzbriedīs. Naudai krīzes apstākļos vērienīgā projektā ir būt vai nebūt nozīme. Kritizējot Koziolu un Co par pārtēriņu, gan jāatceras, cik augstā līmenī aizvadītajā sezonā tika pasniegtas KHL spēles.
Neiedziļinoties kluba finanšu aizkulisēs, pirmajā sezonā tik tiešām gandrīz viss tika paveikts "uz ūsiņu". Tāpēc, kungi, kamēr nebūs nopietnu argumentu prezidenta nomaņai, rēķinieties ar līdzjutēju sašutumu par Dinamo notiekošajiem procesiem.