Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Dukuram bronza skandalozajā posmā Sanktmoricā

Pasaules kausa līderis Martins Dukurs piektdien Sanktmoricā (Šveice) izcīnīja bronzas medaļu. Vācu skeletonistiem arī pēc anulētā pirmā brauciena gavilēt nebija lemts, jo palika tālu aiz goda pjedestāla.Pirmajā braucienā uzvarēja Kristens Bromlijs no Lielbritānijas, kuram Martins Dukurs zaudēja 0,18 sekundes.

Tomass Dukurs uzrādīja astoto laiku, atpaliekot par 0,56 sekundēm.Taču vēlāk rezultātus anulēja, kā galveno iemeslu minot trases nepilnības. Vācu komandas līderu Franka Rommela un Sandro Štīlikes kamanas izlidoja no starta gropēm un finišā sportistiem bija ļoti slikti rezultāti. Vācijas izlases treneris devās pie žūrijas locekļiem un izteica aizdomas par nekvalitatīvām gropēm startā. Žūrijas loceklis (neoficiāli kļuvis zināms, ka tas bijis vācietis) devās aplūkot trasi un mazliet pielaboja gropes, kaut gan brauciena laikā to darīt nedrīkst. Vācijas komanda nekavējās iesniegt protestu. Rezultāti tika anulēti. Tam būtiski iebilda citu komandu pārstāvji.Pasaules kausa posma uzvarētājs tika noskaidrots tikai vienā braucienā, turklāt sportisti startēja tādā pašā secībā kā anulētajā braucienā. Taču vāciešu izredzes bija tikpat tuvas nullei kā pirmajā braucienā - Rommels pieļāva daudz rupju kļūdu un trasi veica vēl sliktāk kā pirmajā mēģinājumā (+1,22 s, 24.vieta), Štīlike brauca mazliet labāk, taču arī palika bez medaļas (7.vieta).Martins Dukurs braucienu veica minūtē un 9,33 sekundēs, atpaliekot 0,11 sekundes no tā brīža līdera brita Bromlija. Vēlāk Dukurs atkrita uz trešo vietu, kad labāko rezultātu sasniedza amerikānis Ēriks Bernotass. Tomass Dukurs ne visai veiksmīgi veica otro braucienu un ieņēma 11.vietu (+0,57 s).Informācija tiek papildināta!**x x xPasaules kauss skeletonā**Sanktmorica, Šveice**Kungi**1. Ēriks Bernotass (ASV) 1:09,152. Kristens Bromlijs (Lielbritānija) +0,07 s3. Martins Dukurs (Latvija) +0,18 s4. Maikls Duglass (Kanāda) +0,27 s5. Džons Montgomerijs (Kanāda) +0,28 s6. Paskāls Osvalds (Šveice) +0,33 s7. Sandro Štīlike (Vācija) +0,37 s8. Matiass Gūgenbergers (Austrija) +0,42 s11. Tomass Dukurs (Latvija) +0,57 s