Pirmdiena, 8. jūlijs
Adele, Antra, Ada

Gulbis fantastiski atspēlējas pret Kveriju, otro gadu pēc kārtas sasniedzot Delrejbīčas turnīra ceturtdaļfinālu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
bumers
b
Tev ir nenormāli izcilas serves! To saka jebkurš tavs pretinieks! Noslīpē tās vēl augstākā kvalitātē! Tas čakarē nervus pretiniekiem! Un nepielaid nevajadzīgas kļūdas spēlē! Un pa reitinga kāpnēm uz augšu!!!
bumers
b
Malacis Ernests Gulbis!!! Nu redzu, ka atkal ir puisis atdzīvojies! turpināšu līdzi just un fanot!!! Galvenais lai psiholoģiski turās. Jo pat viens punkts līdz zaudei nav zaude, ko lieliski parasti pierāda Džokovičs, Gulbja kādreizējais treniņu partneris. Ja tu sāc vinnēt punktus, kad pretiniekam jau skaidrs, ka viņš uzvar, tad pretinieks reāli psiholoģiski salūzt! Ernest uz priekšu!!! Gaidam arī uzvaras Grand Slam turnīros. Par tevi lieliski izsakās Federers, Nadals un citi profiņi. Viņiem pat ir nedrošība pret tevi cīnīties! Bet tu pats pārsvarā atņem sev uzvaras! Centies lai būtu uz priekšu savādāk! Tikai uzvaras!!!
...
.
Liekas, ka tiešām piepildīsies tas, ko viņš solīja.
...
.
replika
r
skatījos spēli. Nu vāks! Kad likās, ka spēles liktenis jau izšķirts - 0:4, izrādījās, ka Gulbim vēl ir iekšā, viņš spēja nomierināties pēc pāris salauztām raketēm, kad bumbiņa bija trāpijusi pa raketes rāmi... Seta galotne jau bija Gulbja rokās, turklāt neraugoties uz neiztrūkstošo dīvaino smīniņu amerikāņa sejā, viņš sāka nervozēt. Pirms gadiem diviem Gulbis bija taibreiku speciālists - jācer, ka tas ir atgriezies.
Liepājas fani
L
Vienreizējs malacis Tu esi, Ernest! Apsveicam ar šo smagā cīņā gūto uzvaru! Ej tādā pašā veidā tikai uz priekšu, vai kā saka itāļi - avanti popolo! Mēs Tev ticam, Tu to vari!
occ
o
Jā,es jau neticēju,ka Gulbis vinnēs,kad live score ieraudzīju 0-4 trešajā setā,patiešām brīnums.Cerams,ka nepaklups uz spāni,jo Gulbim bieži gadās neveiksmes pret vājākiem pretiniekiemTurēšu īkšķi.