Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

IAAF Dimanta līgas sacensībās sakaujas divi Francijas skrējēji

Dimanta līgas vieglatlētikas sacensībās Monako piektdien sakāvās divi Francijas skrējēji - Mehdi Bāla un Mahiedine Mekhisi Benabads, taču par to sodu viņi no Francijas Vieglatlētikas federācijas nesaņems.Kautiņš izraisījās, kad abi skrējēji bija veikuši 1500 metru skrējienu, kurā Bāla ierindojās 9., bet Benabads - 11.

vietā. Pēc finiša Bāla piegāja pie Benabada, lai viņu mierinātu un kaut ko pateiktu, taču vārdu apmaiņa kļuva agresīva, un, kad Bāla ar galvu iebakstīja savam konkurentam, turpat uz skrejceļa abi skrējēji sāka kauties.Abus iekarsušos sportistus nomierināja tikai apkārtējo, tostarp ceturto vietu izcīnījušā jaunzēlandieša Nika Vilisa, iejaukšanās. Arī pēc izšķiršanas skrējēji viens otram veltīja apvainojošus vārdus. Francijas Vieglatlētikas federācija pēc tam abiem sportistiem lika vienam pret otru atvainoties, ko viņi arī izdarījuši.Pēc sacensībām atklājies, ka Benabads nav sapratis Bālas nodomus un viņa žestu uztvēris kā smiešanos par to, ka Bāla finišējis ātrāk.Bāla ir 2003.gada pasaules vicečempions un 2008.gada olimpisko spēļu bronzas medaļnieks 1500 metru skrējienā, bet Benabads 2008.gadā Pekinā izcīnīja olimpisko spēļu sudraba medaļu 3000 metru kavēkļu skrējienā.Sacensībās uzvarēja Silass Kiplagats no Kenijas.Jau ziņots, ka trešo vietu šķēpmešanā sievietēm Monako notikušajās sacīkstēs ieguva Madara Palameika.