Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Kristapam Lībietim 47.vieta Pasaules kausa posma sacensībās

Kristaps Lībietis bija veiksmīgākais no Latvijas biatlonistiem Pasaules kausa izcīņas 3.posma sacensībās Hohfilcenē 20 km distancē vīriem. Četrās šaušanās viņš pieļāva tikai vienu kļūdu un kopvērtējumā ierindojās 47.vietāDubultuzvaru svinēja Krievijas biatlonisti Maksims Čudovs un Ivans Čerezovs. Lībietis uzvarētājam Čudovam zaudēja četras minūtes un 33,2 sekundes.

Jānis Bērziņš, pieļaujot četras kļūdas šaušanā, ierindojās 109.vietā, bet Jānis Pleikšnis ar piecām kļūdām – 110.vietā. Startēja 123 dalībnieki.Pasaules kausa izcīņas līdzšinējais līderis norvēģis Emils Hegle Svendsens šoreiz finišēja 18.vietā (+2:38,4).Ceturtdien plkst.15.15 pēc Latvijas sacensības 15 km distancē sāks biatlonistes. Latvijas pārstāvju starta numuri: 3.Gerda Krūmiņa, 15.Madara Līduma, 79.Līga Glāzere, 88.Žanna Juškāne.Sestdien Hohfilcenē biatlonisti sacentīsies sprinta distancēs, svētdien paredzētas stafetes.