Smidzinošs lietus
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Kristaps Mauriņš piedzīvo kritienu, bet finišē EČ Paramonovo

Latvijas jaunais kamaniņu braucējs Kristaps Mauriņš svētdien Paramonovo trasē Krievijā otrajā braucienā piedzīvoja kritienu, tomēr spēja finišēt un ieņēma 21.vietu Eiropas čempionātā. Pasaules kausa (PK) pēdējā posma ieskaitē latvietim 22.pozīcija. Par Eiropas čempionu kļuva vācietis Andijs Langenhans.

Mauriņš pēc 1.brauciena ieņēma 21.vietu 22 sportistu konkurencē, bet otrajā krita un summā no čempiona atpalika vairāk kā 50 sekundes. Šajā posmā nestartēja abi pieredzējušākie Latvijas kamaniņu sportisti - Mārtiņš Rubenis un Inārs Kivlenieks.

Čempions Langenhans divu braucienu summā par 0.085 sekundēm apsteidza pieredzējušo Itālijas braucēju Armīnu Cīgleru, kur 1.braucienā uzrādīja trešo laiku. Bronzas medaļa tika PK kopvērtējuma uzvarētājam Feliksam Loham (Vācija).

Eiropas čempionātā atlikusi viena disciplīna – komandu stafete, kas norisināsies plkst.12 pēc Latvijas laika. Tiešraide TV6 kanālā.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.