Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Latvijas biatlonisti PČ jauktajā stafetē ierindojas 23.vietā

Latvijas biatlona izlase ceturtdien Rūpoldingā, Vācijā, veica tikai trīs no četriem posmiem pasaules čempionātā (PČ) jauktajā stafetē un ierindojās 23.vietā, liecina rīkotāju informācija.

Pēc trim posmiem Latvija no līderiem atpalika par apli, tādēļ, tāpat kā četras citas komandas, sacensības vairs neturpināja. Latvijai startēja Žanna Juškāne, Baiba Bendika un Arturs Koļesņikovs, savukārt Rolands Pužulis trasē netika.

Uzvarēja Norvēģija, finišējot pēc stundas, 12 minūtēm un 29,3 sekundēm. Finiša līniju norvēģi gan šķērsoja otrie, taču žūrija koriģēja viņu sasniegto rezultātu, jo šautuvē kļūmes dēļ nenostrādāja mērķis pēc viena trāpīta Oles Einara Bjerndālena šāviena. Finišu pirmie sasniegušie slovēņi izcīnīja sudraba medaļas, bet par bronzas laureātiem kļuva Vācijas biatlonisti.

Latvijas trio iztika bez soda apļu veikšanas, iztērējot astoņas rezerves patronas. Startēja 27 valstu komandas.

PČ turpināsies līdz 11.martam. Nākamās sacīkstes būs sestdien, kad vīrieši un sievietes sacentīsies sprintā.