Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Latvijas biatlonistiem 17.vieta Pasaules kausa posma stafetē

Latvijas biatlonistu kvartets Pasaules kausa izcīņas posmā Rūpoldingā 4x7,5 km stafetē 22 komandu konkurencē ierindojās 17.vietā. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Norvēģijas biatlonisti, no kuriem latvieši finišā atpalika par sešām minūtēm un 43,8 sekundēm.Pirmajā posmā Ilmārs Bricis šāva nevainojami un pēc otrās šautuves bija sestajā vietā.

Distances beigām ātruma gan nedaudz pietrūka, un stafeti Edgaram Piksonam Bricis nodeva devītais, līderiem norvēģiem zaudējot 34 sekundes.Piksons bija precīzs pirmajā šautuvē, taču pēc otrās bija spiests slēpot soda apli un starpfinišu sasniedza 13.vietā. Norvēģi bija priekšā jau divarpus minūtes.Kasparam Dumbrim šīs sezonas pirmajās stafetes sacensībās izdevās sašaut visus mērķus ar četrām papildpatronām, taču distancē Latvijas komanda zaudēja vēl četras vietas.Jānis Pleikšnis šāva nekļūdīgi un 17.vietu saglabāja.Norvēģijas izlases sastāvā startēja Emils Hegle Svendsens, Aleksandrs Uss, Halvards Hanevolds un Ūle Einars Bjerndalens.

Piektdien Rūpoldingā notiks sprinta sacensības dāmām. Dalībnieču vidū ir arī četras Latvijas biatlonistes: Madara Līduma (3.starta numurs), Līga Glāzere (53.), Žanna Juškāne (72.) un Gerda Krūmiņa (92.).

Sestdien sprintā sacentīsies vīri, svētdien paredzēti iedzīšanas slēpojumi.