Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Latvijas sportisti izcīna trīs medaļas pasaules čempionātā ārmreslingā

Latvijas komandas dalībnieki Žanna Čingule, Jānis Amoliņš un Normunds Tomsons izcīnīja medaļas pasaules čempionātā armrestlingā, kas risinājās Nevadā, ASV, aģentūru BNS pirmdien informēja Latvijas Ārmreslinga federācijā.

Čingule guva karjerā otro pasaules čempiones titulu, uzvarot svara kategorijā virs 80 kilogramiem cīņā ar labo roku. Finālā Čingule pārspēja krievieti Liliju Hamidulinu. Cīņā ar kreiso roku Čingule ieņēma 4.vietu.

Amoliņš svara kategorijā līdz 75 kilogramiem cīņā ar labo roku ieguva sudrabu. Līdzvērtīgā finālcīņā viņš zaudēja Krievijas sportistam Hadžimuratam Zolojevam.

Savukārt Tomsons kļuva par bronzas medaļnieku, taču līdz trešajam augstajam titulam viņam pietrūcis pavisam nedaudz. Startējot svara kategorijā līdz 110 kilogramiem, ar labo roku līdzvērtīgās cīņās Tomsons zaudēja ASV sportistam Deivam Čafī un ukrainim Sergijam Tokarevam, iegūstot trešo vietu. Trešo reizi karjerā kļūt par čempionu Tomsonam kavēja pasaules čempionāta laikā gūts neliels savainojums.