Rīgā 0 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Līduma finišē 24.vietā iedzīšanā Pasaules kausa posmā Kontiolahti

Madara Līduma ierindojusies 24.vietā 10 km iedzīšanas sacensībās biatlona Pasaules kausa izcīņas posmā svētdien Kontiolahti (Somija).Distancē Līduma devās kā sešpadsmitā minūti un 15 sekundes aiz sestdienas sprinta sacensību uzvarētājas Darjas Domračovas.Pirmajā šaušanā Madara pieļāva divas kļūdas un noslīdēja uz 31.

vietu. Otrajā Līduma sašāva visus piecus mērķus un pakāpās četras vietas augšup, bet līdz trešajā šautuvei viņa atkaroja vēl trīs pozīcijas.Diemžēl pēc pirmās šaušanas stāvus Latvijas izlases līderei nācās slēpot divus soda apļus, pēc otrās – vēl vienu un finišā salīdzinājumā ar starta pozīciju Līduma zaudēja astoņas vietas.Uzvarētājai Domračovai finišā Latvijas biatloniste zaudēja trīs minūtes un 10,9 sekundes.Otrajā vietā finišēja vāciete Magdalēna Noinere, kura līdz ar to palielinājusi pārsvaru pār tuvākajām sekotājām Pasaules kausa kopvērtējumā.Vēlāk svētdien notiks iedzīšanas sacensības vīriem, kurās dalībnieku vidū būs arī Ilmārs Bricis.No 18.līdz 20.martam Holmenkollenā notiks biatlona Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējais posms. Sacensību programmā būs sprints, iedzīšana un distance ar kopēju startu.