papildināta - Lāse-R/Rīga sagādā pirmo zaudējumu Schenker līgas līderiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zigurds
Z
Tas, ka mūsējie uzvarēja, ļāvis Aivaram Liepiņam uzņemt labas volejbola bildes. Ir kāda priecīga ziņa šajā bēdu ielejā!
Volis
V
Un kādās vietās mūsējie ir?
NIKS
N
Tiešām Kuldīgā viens sets beidzās 41:39,tad tai ir jābūt volejbola klasika,fantastika......

Raimonds Vilde, Rīga/Lāse-R treneris
Ne visai veiksmīgi sākto spēli salauza rezervisti, kas izmantoja savu iespēju. Ļoti labi spēlē iegāja Petruševics. Arī Atars un Caics. Prieks, ka šādā sarežģītā spēlē pret tik spēcīgu pretinieku mēs sevi parādījām kā komanda. Prieks, ka sagādājām pirmo zaudējumu līderiem. Diemžēl diagonālā uzbrucēja pozīcija joprojām ir aktuāla. Šodien Saušs ar to netika galā. Tikai avārijas situācijā izmantojam šo variantu, kad par diagonāli tiek pārkvalificēts Šmēdiņš. Arī viņš nospēlēja labi. Spēles laikā cēlājus mainīju, jo Petrovs sāka "peldēt". Caics spēlē maliet lēnāk, taču kļūdas nesataisīja, tāpēc arī piektajā setā nebija pamata viņam neuzticēties. Maiņu maiņas pēc es neizdaru.

Austris Štāls, Tartu Pere Leib spēlētājs
Vienmēr ir nepatīkami zaudēt un ja vēl tā ir pirmā neveiksme sezonā. Bet šoreiz mēs nenospēlējām savā līmenī un varēja būt arī 1:3. Slikti saservējām, sliktāk kā parasti uzņēmām serves, uzbrukumā pietrūka saskaņas ar cēlāju. Rīgai ļoti spēcīgi spēlē iegāja Aivars (Petruševics), kas spēli sagrieza ar kājām gaisā. Viņš gandrīz neklūdījās un ļoti labi servēja. Garajās brīvdienās slimoju un arī tas varbūt iespaidoja spēli. Pere Leib krīzi vēl nejūt, algas maksā, tomēr arī mēs sākam dzīvot taupīgāk. It kā jau esam stabilā vadībā, tomēr galvenā cīņa vēl priekšā. Pēdējās baumas no Cēsīm liek saausīties. Pirmā vieta var izrādīties ļoti sarežģīta, lai tiktu finālturnīrā. Līdz septītajai vietai cēsinieki diez vai pakāpsies.