Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

papildināta - Lībietim 83.vieta Pasaules kausa posma sprinta sacensībās, uzvar norvēģi

Kristaps Lībietis bija veiksmīgākais no Latvijas biatlonistiem Pasaules kausa izcīņas 3.posma sacensībās Hohfilcenē 10 km sprinta distancē vīriem. Šaušanā viņš pieļāva divas kļūdas un kopvērtējumā ierindojās 83.vietā.Dubultuzvaru spēcīgā sniegputenī notikušajās sacensībās izcīnīja Norvēģijas biatlonisti Larss Bergers un Aleksandrs Uss. Lībietis Bergeram zaudēja trīs minūtes minūtes un 16,3 sekundes.Jānis Pleikšnis ar divām kļūdām ierindojās 104.vietā, bet Jānis Bērziņš pieļāva tikai vienu kļūdu šaušanā, taču ieņēma 111.vietu. Startēja 125 dalībnieki.

Bergeram šī bija pirmā uzvara Pasaules kausa posmos kopš 2004.gada. Ne viņa slavenais tautietis Ūle Einārs Bjerndalens, ne Pasaules kausa līderis Emils Hegle Svendsens šoreiz nestartēja.

Sestdien plkst.15.15 pēc Latvijas sacensības 7,5 km sprinta distancē sāks biatlonistes. Latvijas pārstāvju starta numuri: 1.Gerda Krūmiņa, 20.Madara Līduma, 47.Žanna Juškāne, 104.Līga Glāzere.

Svētdien Hohfilcenē notiks stafešu sacensības.