Smidzinošs lietus
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

papildināta - Sevastova nepabeidz Luksemburgas tenisa turnīra ceturtdaļfināla spēli

Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Anastasija, kura bija zaudējusi pirmajā kārtā četros no pēdējiem pieciem turnīriem, nopelnījusi 70 reitinga punktus un 5340 dolāru no 220 000 dolāru lielā prēmiju fonda.
Latvijas tenisiste Anastija Sevastova nav iekļuvusi Luksemburgas WTA International sērijas turnīra pusfinālā. Piektdien ceturtdaļfināla spēlē pret vācieti Jūliju Gergesu viņa veselības problēmu dēļ pārtrauca cīņu pirmajā setā, kad rezultāts bija 2:5.

Latvijas tenisiste pavēstījusi, ka nevar turpināt spēli sāpošas labās gūžas dēļ, ar atsauci uz Luksemburgas avīzi Luxemburger Wort ziņo aģentūra BNS. Līdz tam Gergesai bija divreiz izdevies veikt "breiku", bet septītajā geimā Sevastova vienu geimu bija atspēlējusi.

Sevastova (107.vieta pasaules rangā) un Gergesa (21.) līdz piektdienai bija aizvadījušas divas spēles, un katra tenisiste guvusi pa vienai uzvarai. Turklāt vāciete - pagājušās nedēļas Lincas turnīra pirmajā kārtā.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Latvijas tenisiste ar 6:3, 6:2 pārliecinoši pieveica pasaules ranga 18.vietas īpašnieci Flaviju Penetu no Itālijas, bet otrajā kārtā ar 6:2, 6:2 uzvarēja Simonu Halepu no Rumānijas.