Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

papildināta - Sļepcova pārliecinoši uzvar sprintā, Līdumai 37.vieta

Krievijas biatloniste Svetlana Sļepcova sestdien izcīnījusi pārliecinošu uzvaru 7,5 km sprinta sacensībās Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā Pokļukā (Sovēnija)Sniegputenī un mīnus 12 grādu salā Sļepcova bija viena no retajām sportistēm, kura šautuvē nekļūdījās ne reizi un iztika bez soda apļiem. Otrās vietas ieguvēju, savu tautieti Annu Bogali-Titovecu viņa apsteidza par 43,4 sekundēm.

Trešajā vietā ierindojās vāciete Magdalēna Noinere (+1:02,6).Latvijas izlases līdere Madara Līduma katrā šautuvē pieļāva pa divām kļūdām, taču bija ātra slēpošanas trasē, finišēja 37.vietā, nopelnīja četrus punktus PK kopvērtējumā un kvalificējās svētdienas sacensībām iedzīšanā.Šaušanā gauži bēdīgi klājās arī abām pārējām Latvijas biatlonistēm. Žanna Juškāne ar piecām kļūdām ierindojās 95.vietā, bet Līga Glāzere pieļāva sešas kļūdas un palika 102.vietā 112 dalībnieču konkurencē. Gerda Krūmiņa sacensībām bija pieteikta, taču nestartēja.Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā divas pirmās vietas saglabāja Zviedrijas biatlonistes Helēna Junsone un Anna Karina Olofsone-Zideka, bet Sļepcova pakāpās uz trešo vietu. Līduma ar 34 punktiem ieņem 46.vietu.

Arī vīru sacensībās 10 km distancē uzvaru izcīnīja Krievijas pārstāvis – Ivans Čerezovs. Otrajā vietā ierindojās austrietis Dominiks Landertingers, bet trešo negaidīti ieņēma Tomass Frejs no Šveices.

Latvijas biatlonisti sestdien sprintā nestartēja.

(papildināta ar pēdējām divām rindkopām)