Rīgā +19 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Pārsteidzošais Kubas pludmales volejbola duets Diass/Gonzaless apstājas ceturtdaļfinālā

Pārsteidzoši labu sniegumu demonstrējušais Kubas pludmales volejbola duets Nivaldo Diass un Serhio Gonzaless pirmdien Riodežaneiro olimpisko spēļu turnīrā apstājās ceturtdaļfinālā, kur cieta neveiksmi cīņā ar Krievijas sportistiem.

Diass un Gonzaless, kuri apakšgrupu turnīrā izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs, tostarp pārspējot arī Latvijas volejbolistus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, ļoti sīvā ceturtdaļfināla cīņā ar 1-2 (20:22, 24:22, 16:18) zaudēja Vjačeslavam Krasiļņikovam un Konstantīnam Semjonovam no Krievijas, kuri aizvada ļoti labu sezonu.

Kubas volejbolisti, kuriem šis bija pirmais zaudējums piecās cīņās, turnīru noslēdza dalītā piektajā vietā.

Krasiļņikovs un Semjonovs pusfinālā tiksies ar itāļiem Paolo Nikolai un Danielu Lupo, kuri ne mazāk sīvā cīņā ar 2-1 (21:18, 20:22, 15:11) pārspēja vēl vienu Krievijas duetu, kurā spēlēja Dmitrijs Barsuks un Ņikita Ļjamins.

LETA jau ziņoja, ka iepriekš pirmdien pusfinālā iekļuva mājinieki Alisons Čeruti un Brunu Šmits.

Ceturtdaļfinālā pašreizējie pasaules čempioni Čeruti un Šmits ar 2-1 (21:14, 12:21, 15:9) pārspēja amerikāņus Filu Dalhauzeru un Nikolasu Lusenu.

Čeruti pirms četriem gadiem Londonā tika pie sudraba medaļas, bet Dalhauzers ir 2008.gada Pekinas olimpisko spēļu čempions.

Pusfinālā brazīlieši spēkosies ar Nīderlandes volejbolistiem Aleksandru Broiveru un Robertu Mēuvsenu, kuri ceturtdaļfinālā ar 2-0 (25:23, 21:17) pārspēja savus tautiešus Kristiānu Varenhorstu un Reineru Numerdoru, kuri ir pašreizējie pasaules vicečempioni.

Pēc cīņas Numerdors, kuram Riodežaneiro bija trešās olimpiskās spēles karjerā, paziņoja, ka, visticamāk, pēc šīs sezonas viņš beigs sportista karjeru.

Pusfināla cīņas notiks jau otrdien, bet spēles par medaļām tiks aizvadītas ceturtdien.

LETA jau vēstīja, ka Latvijas spēcīgākais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņs neizkļuva no apakšgrupas. Viņi trīs mačos izcīnīja vienu uzvaru, taču ar to bija par maz, lai tiktu izslēgšanas spēlēs. Latvijas volejbolisti olimpisko turnīru noslēdza dalītā 19.vietā.

Riodežaneiro olimpiskās spēles ilgs līdz 21.augustam.