Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

precizēta - Bjerndalens sodīts, iedzīšanā uzvar Čudovs, Bricim 34.vieta

Ilmārs Bricis, pieļaujot astoņas kļūdas šaušanā, ierindojies 34.vietā 12,5 km iedzīšanas sacensībās pasaules biatlona čempionātā Dienvidkoreja pilsētā Pjončanā. Uzvarētājam Maksimam Čudovam viņš finišā zaudēja gandrīz četrarpus minūtes, liecina Starptautiskās biatlona savienības precizētā informācija.

Finišu pirmais sasniedza slavenais norvēģis Ūle Einārs Bjerndalens, taču gandrīz stundu pēc finiša tiesneši viņam un vēl vairākiem citiem biatlonistiem piešķīra vienas minūtes sodu par trases neievērošanu. Līdz ar to Bjerndalens šķīrās no 12.pasaules čempiona titula un bija spiests samierināties ar bronzu.Uzvaru izcīnīja Čudovs, kurš finišēja 41 sekundi aiz Bjerndalena, bet sudraba godalgu ieguva vēl viens norvēģis Aleksandrs Uss.Ņemot vērā, sestdienas sprinta sacensību rezultātus, distancē Bricis devās divdesmit piektais minūti un 45 sekundes aiz Bjerndalena. Pirmajā šautuvē Ilmārs pieļāva divas kļūdas un noslīdēja uz 34.vietu. Arī otrajā šautuvē Latvijas bialona līderis kļūdījās divas reizes un zaudēja vēl trīs pozīcijas.Labāk Bricis neveicās arī, šaujot stāvus. Divas kļūdas trešajā šautuvē, divas ceturtajā, un finišā 38.vieta, kas vēlāk tika nomainīta ar 34.vietu.Izcīnot 59.vietu sprintā, iedzīšanas sacensībām bija kvalificējies arī Edgars Piksons, taču viņš uz starta neizgāja.