Rīgā +2 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Rodiks uzveic Nadalu, Berdihs apspēlē arī Sēderlingu

Maiami Masters tenisa turnīra finālspēlē tiksies amerikānis Endijs Rodiks un čehs Tomašs Berdihs.Mājinieku lielā cerība, ar sesto numuru izliktais Rodiks pirmajā setā ar 4:6 zaudēja bijušajam pasaules ranga līderim Rafaēlam Nadalam, taču uzvarēja abos nākamajos ar 6:3 un 6:3."Es daudz riskēju pēdējos divos setos.

Tas man vienkārši bija jādara, lai uzvarētu," pēc uzvaras teica Rodiks, kurš sasniedzis savu otro Masters sērijas turnīru finālu šosezon. Pagājušajā mēnesī viņš spēlēja Indiānvelsas Masters turnīra finālā, kurā zaudēja Ivanam Ļubičičam.Nadals nav uzvarējis nevienā turnīrā kopš pagājušā gada maija, kad viņš triumfēja Romas Masters turnīrā. Iepriekšējās septiņās tikšanās reizēs Nadals bija pieveicis Rodiku piecas reizes."Man jāturpina spēlēt kā šodien, jāturpina pilnveidoties. Ziniet, divi Masters turnīru pusfināli pēc kārtas ir ļoti labi," teica Nadals, kurš pēdējā laikā cīnās ar savainojumiem. "Spēlēju labi. Pēdējos divos turnīros man bijušas ļoti labas spēles, tās arī ir pozitīvākās nianses. Bēdīgākais ir tas, ka pēdējos divus pusfinālus esmu zaudējis trijos setos."Finālspēlē Rodika pretinieks būs turnīra lielāko pārsteigumu autors Tomašs Berdihs. Ar 16.numuru izliktais čehu tenisists turpināja pārsteigt arī pusfinālā, kurā ar 6:2 un 6:2 apspēlēja turnīra piekto numuru Robinu Sēderlingu no Zviedrijas. Pirms tam Berdihs pārspēja gan spāni Fernando Verdasko (10.), gan pasaules ranga līderi Rodžeru Federeru.