Rīgā +16 °C
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Sevastova iekļuvusi Luksemburgas tenisa turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisiste Anastija Sevastova izcīnījusi uzvaru Luksemburgas WTA International sērijas turnīra otrajā kārtā un iekļuvusi ceturtdaļfinālā. Ceturtdien viņa ar 6:2, 6:2 pārliecinoši pieveica Simonu Halepu no Rumānijas. Ceturtdaļfinālā Latvijas pirmās raketes sāncense būs vāciete Jūlija Gergesa, kurai viņa zaudē pagājušās nedēļas turnīrā Lincā.

Pirmajā setā līdz sestajam geimam tenisistes raiti krāja punktus ar savām servēm, taču tad Sevastova divreiz pēc kārtas veica "breikus" un realizēja ceturto setbumbu.

Otrā seta pašā sākumā Anastasija zaudēja savu servi, taču tūdaļ pat atspēlējās un vinnēja Halepas servētajos geimos vēl divas reizes (5:1). Septītajā geimā "breiks" izdevās rumānietei, taču jau nākamajā Sevastova pielika punktu 71 minūti ilgušajai cīņai.

Sevastova šonedēļ pasaules rangā ir 107.pozīcijā, bet Halepa ieņem 56.pozīciju. Viņu līdzšinējo savstarpējo maču bilance kļuvusi 3:1 Latvijas tenisistes labā.

Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Anastasija, kura bija zaudējusi pirmajā kārtā četros no pēdējiem pieciem turnīriem, nopelnījusi 70 reitinga punktus un 5340 dolāru no 220 000 dolāru lielā prēmiju fonda.

Sevastova un Gergesa līdz šim aizvadījušas divas spēles, un katra tenisiste guvusi pa vienai uzvarai.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā. Latvijas tenisiste ar 6:3, 6:2 pārliecinoši pieveica pasaules ranga 18.vietas īpašnieci Flaviju Penetu no Itālijas.